2023-2024

Klik op een van de onderstaande categorieën om te zien waar en wanneer deze lessen worden gegeven. Wil je contact opnemen met de betreffende leiding, bekijk dan het overzicht voor de contactgegevens.

Groep Dag Tijd Zaal Leiding
K02 Ouder-kind gym Woensdag 09:00 - 09:45 Sporthal
Naestenbest
Marieke
 
K01 Kleuters Maandag 16:30 - 17:30 Heivelden Marjolein
 
J01 Jongens 5-8 jaar Dinsdag 17:00 - 18:00 De Kiezel Ilona
J02 Jongens 5-8 jaar Dindag 18:00 - 19:00 De Kiezel Ilona
JT01 Jongens 9-12 jaar Dinsdag 17:00 - 18:00 Turnhal Youp
JT02 Jongens 12+ Dinsdag 18:00 - 19:00 Turnhal Eric
 
M01 Meisjes 5-6 jaar Maandag 17:00 - 18:00 De Kiezel Valerie
M02 Meisjes 7-8 jaar Maandag 18:00 - 19:00 De Kiezel Valerie
M03 Meisjes 6-8 jaar Maandag 17:30 - 18:30 Heivelden Marjolein
M04 Meisjes 6-8 jaar Maandag 18:30 - 19:30 Heivelden Marjolein
M05 Meisjes 5-8 jaar Donderdag 17:00 - 18:00 Heivelden Clarissa
M06 Meisjes 5-8 jaar Donderdag 18:00 - 19:00 Heivelden Clarissa
M07 Meisjes 6-8 jaar Vrijdag 17:30 - 18:30 De Kiezel Ilona
M08 Meisjes 6-8 jaar Vrijdag 18:30 - 19:30 De Kiezel Ilona
MT01 Meisjes 9-11 jaar Dinsdag 19:00 - 20:00 Turnhal Eric
MT03 Meisjes 9-11 jaar Donderdag 17:00 - 18:00 Turnhal Valerie
MT04 Meisjes 9-11 jaar Donderdag 18:00 - 19:00 Turnhal Valerie
MT05 Meisjes 11-13 jaar Donderdag 19:00 - 20:00 Turnhal Lotte & Puck
MT02 Meisjes 11-16 jaar Dinsdag 20:00 - 21:00 Turnhal Eric
MT06 Meisjes 13-16 jaar Donderdag 20:00 - 21:00 Turnhal Lotte & Puck
 
G02 Gemengd 16+ Donderdag 21:00 - 22:00 Turnhal Rik
G01 Gemengd 16+ Vrijdag 20:30 - 22:00 Turnhal Roulerend
 
S01 Springgroep 9+ Zaterdag 09:00 - 10:00 Turnhal José
 
PT01 Plusgroep meisjes 10-16 jaar Zaterdag 09:00 - 11:00 Turnhal Rik
PT02 Plusgroep meisjes 7-10 jaar Zaterdag 11:00 - 12:30 Turnhal Pien & Clarissa

De trainingen van de wedstrijdgroep vinden altijd plaats in de turnhal.

Groep Dag Tijd  
Opstapgroep meisjes Maandag 17:00 - 18:30 O01
Opstapgroep meisjes & jongens Woensdag 17:00 - 18:30 O02
Opstapgroep jongens Zaterdag 11:00 - 12:30 O03
 
Meisjes instap + pupil 1
(onderbouw)
Maandag 17:00 - 19:00 WM_M20
Woensdag 17:00 - 19:00 WM_W20
Zaterdag 11:00 - 12:30
11:00 - 13:00
WM_Z15
WM_Z20
Meisjes pupil 2 & 3 en jeugd 1
(middenbouw)
Maandag 17:00 - 19:00 WM_M20
Woensdag 17:00 - 19:00 WM_W20
Vrijdag 18:00 - 20:30 WM_V25

Meisjes jeugd 2, junior, senior
(bovenbouw)

Maandag 18:30 - 20:30 WM_M20
Woensdag 18:30 - 20:30 WM_W20
Vrijdag 18:00 - 20:30 WM_V25
 
Jongens benjamin & instap
(onderbouw)
Woensdag 17:00 - 19:00 WJ_W20
Zaterdag 11:00 - 13:00 WJ_Z20
Jongens pupil
(middenbouw)
Maandag 17:00 - 19:00 WJ_M20
Woensdag 17:00 - 19:00 WJ_W20
Zaterdag 11:00 - 13:00 WJ_Z20

Jongens jeugd, junior I en II, senior
(bovenbouw)

Maandag 18:00 - 20:30 WJ_M25
Woensdag 18:00 - 20:30 WJ_W25
Zaterdag 10:30 - 13:00 WJ_Z25
Groep Dag Tijd Zaal Leiding
JD01 6-10 jaar Woensdag 18:00 - 18:45 Sporthal Naestenbest Imke
JD02 10-13 jaar Woensdag 18:45 - 19:30 Sporthal Naestenbest Imke
JD05 Masters (55+) Donderdag 09:30 - 10:30 Sporthal Naestenbest Wenda
Groep Dag Tijd Zaal Leiding
D01 MBVO gemengd Maandag 18:30 - 19:30 De Kiezel (dependance) Ben
D02 MBVO dames Maandag 19:30 - 20:30 De Kiezel (dependance) Ben
D03 MBVO dames Dinsdag 08:45 - 09:45 De Kiezel (dependance) Ben
D04 MBVO dames Dinsdag 09:45 - 10:45 De Kiezel (dependance) Ben
D05 Trimgroep dames Dinsdag 19:30 - 20:30 De Kiezel (hoofdlocatie) Piet-Hein
D06 Trimgroep heren (okt-apr) Dinsdag 20:30 - 21:30 De Kiezel (hoofdlocatie) Piet-Hein
Groep Dag Tijd Zaal Leiding
Z01 GymBijzonder! Vrijdag 16:30 - 17:15 Zevensprong (tijdelijk Br!cks) Emmy & Eric
Groep Dag Tijd Zaal Leiding
P01 Kids Zaterdag 09:00 - 10:00  Buitenweg Linda / Evi
P02 Kids Zaterdag 10:00 - 11:00  Buitenweg Linda / Evi
P05 Tieners Zaterdag 11:00 - 12:00 Buitenweg Linda / Evi
P06 Volwassenen (beginners) Maandag 19:30 - 20:30 Buitenweg Evi
P07 Volwassenen (beginners / intermediate) Maandag 20:30 - 21:30 Buitenweg Evi
P03 Volwassenen (beginners / intermediate) Dinsdag 19:30 - 20:30 Buitenweg Paula
P04 Volwassenen (beginners / intermediate) Donderdag 19:00 - 20:00  Buitenweg Karen
P08 Volwassenen (intermediate) Donderdag 20:00 - 21:00 Buitenweg Karen
P09 Volwassenen (advanced) Woensdag 19:30 - 20:30 Buitenweg Linda
P10 Volwassenen (flexibility) Woensdag 20:30 - 21:30 Buitenweg Linda
P11 Volwassenen (pole choreo) Dinsdag 20:30 - 21:30 Buitenweg Paula

 


figuur-5

 

Copyright © 2024 - Alle rechten voorbehouden
Ontwikkeld en gehost door Yolknet