NK paalsport 2022Zondag 8 mei j.l. vond het NK Paalsport plaats. We feliciteren Linda, Richelle en Zoë met hun geweldige prestatie op dit kampioenschap. Linda won zilver in Pole Sports Elite Masters 40+ Women. Ze straalde in haar routine en werd beloond met 19,5 punten, wat haar deze 2e plaats opleverde. Richelle zette ook een keurige routine neer waarmee ze brons behaalde in Pole Sport Elite Novice Female. Met maar liefst 25,4 punten werd ze niet alleen 3e, maar plaatste ze zich ook als reserve voor het WK. Zoë maakte haar debuut in Pole Sports Elite Novice Female en verraste iedereen met wat zij als 11-jarige al in haar mars heeft. Ze plaatste zich met een score van 19,5 punten direct onder haar teamgenoot op de 4e plek. Gefeliciteerd met jullie knappe prestaties!

Dit was het eerste (fysieke) NK Paalsport sinds deze tak van sport onderdeel is van onze vereniging. We zijn er trots op dat deze sporters onze vereniging meteen op de kaart zetten. 

09 mei 2022
Copyright © 2024 - Alle rechten voorbehouden
Ontwikkeld en gehost door Yolknet