Geen18lesBeste leden, ouders & verzorgers,

Naar aanleiding van de persconferentie van dinsdag 3 november 2020 omtrent COVID-19 heeft het bestuur besloten dat er met ingang van donderdag 5 november 2020 geen lessen worden gegeven voor onze leden vanaf 18 jaar. Dit geldt voor alle groepen van onze vereniging; turnen, jazzdans, paalsport en trimgroepen.

De lessen voor onze leden tot 18 jaar gaan wel door. Uiteraard met het in acht nemen van de geldende maatregelen. Lessen waaraan zowel leden tot 18 jaar als leden vanaf 18 jaar aan deelnemen zullen doorgaan, maar alleen voor de leden tot 18 jaar.

Mochten de maatregelen omtrent COVID-19 worden versoepeld dan hopen we vanaf donderdag 19 november 2020 weer lessen mogen te verzorgen voor onze leden vanaf 18 jaar.

Als u vragen heeft dan kunt u uw vragen stellen aan uw leiding of via vragen@gvbest.nl

Blijf gezond!


Met vriendelijke groet namens het gehele bestuur,

Bob de Beer
Voorzitter GV Best

04 november 2020
Copyright © 2021 - Alle rechten voorbehouden
Ontwikkeld en gehost door Yolknet