Cursisten geslaagd klEind 2018 zijn negen assistent-trainers van Gymnastiek Vereniging Best begonnen met de cursus Gymnastiek Assistent niveau 1. Deze cursus mag door onze eigen trainerscoaches worden verzorgd, waardoor we ze gedurende het gehele traject goed kunnen begeleiden. Net voor de zomervakantie hebben de eerste zeven cursisten hun diploma in ontvangst mogen nemen tijdens de jaarlijkse clubkampioenschappen.

Bij GV Best vinden we het belangrijk dat de trainer, én de assistenten, beschikken over voldoende kennis. Niet alleen op turn- of dansgebied, maar ook op pedagogisch en didactisch vlak. Al het technisch kader wordt dan ook gestimuleerd en gemotiveerd om een trainerscursus te volgen. De cursus Gymnastiek Assistent niveau 1 is het eerste opstapje naar een volledige lesgeefbevoegdheid binnen de KNGU. De trainerscoaches hebben 3 cursusdagen verzorgd en de negen cursisten hebben 19 lesopdrachten moeten voltooien. Sophie Jenniskens, Pien van der Vleuten, Maaike Nuys, Clarissa Giesberts, Valerie Sinx, José Sinx en Jarno Jansen hebben alle opdrachten met goed gevolg afgerond en daarom hun welverdiende diploma ontvangen. Zij kunnen nu verder met de cursus Gymnastiek Assistent Leider niveau 2 bij de KNGU. Van harte proficiat met jullie diploma en we wensen jullie nog heel veel lesgeefplezier bij onze vereniging.

 

Heb je interesse om les te geven bij onze vereniging? Neem dan contact met ons op via het digitale formulier.

14 augustus 2019
Copyright © 2021 - Alle rechten voorbehouden
Ontwikkeld en gehost door Yolknet